Wskazania:

- zmarszczki w okolicach konturu oka,
- zmiany pigmentacyjne,
- leczenie i zapobieganie ksantelazmie,
- prosaki.


Zabieg mezoterapii skóry głowy przeznaczony jest dla osób, które zauważyły pogorszenie się kondycji włosów lub ich nadmierne wypadanie. Powyższe zmiany mogą pojawiać się na ograniczonej powierzchni lub obejmować całą owłosioną skórę głowy.


Dermaheal LL to pobudzający spalanie tkanki tłuszczowej koktajl do mezoterapii o działaniu  wyszczuplającym i antycellulitowym. Skutecznie redukuje nagromadzone komórki tłuszczowe i rozbija cellulit. Działa dwutorowo: detoksykuje i wygładza. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Może być stosowany na całe ciało, wszędzie tam gdzie pojawiła się problem nadmiernej tkanki tłuszczowej, cellulitu, czy wiotkiej skóry, np. tzw. „drugi podbródek”.


Fale radiowe działają w obrębie skóry właściwej. Urządzenie pobudza komórki do produkcji nowych i regeneruje włókna kolagenowe. Emitowana fala elektromagnetyczna ujędrnia oraz zagęszcza skórę i spowalnia skutki starzenia się skóry.


Wskazania:

- leczenie i zapobieganie płytkim rozstępom,
- leczenie trądziku i powiększonych porów,
- skóry łojotokowa,
- płytkie przebarwienia oraz blizn – także pooperacyjnych.

SRT to peeling o unikalnej recepturze bazującej na kombinacji trzech niskoskoncentrowanych kwasów co sprawia, że może być on stosowany do każdego typu skóry (nawet o fototypie V-VI) bez ryzyka wystąpienia alergii. Ponadto jest bezpieczny do użycia nawet w czasie zwiększonego nasłonecznienia, co umożliwia przedłużenie okresu kuracji. Posiada właściwości rozjaśniające, przyczynia się do uzyskania równomiernego kolorytu cery i odnowy komórkowej.


Bandaże i kosmetyki AROSHA to niezwykle bogate formuły, zawierające różnorodne składniki, skutecznie redukujące niedoskonałości ciała, takie jak cellulit, otyłość, utrata jędrności i elastyczności skóry. Dają widoczne efekty już po pierwszym zabiegu.


Dermomasażer to połączenie mechanicznego masażu z podciśnieniem oraz jednoczesnym odciąganiem fałdy skóry, czylizassaniem. Urządzenie wykonuje również ruchy ruchomymi rolkami. Taki masaż zwany jest lipomasażem. W czasie masażu, całe ciało z wyłączeniem klatki piersiowej masowane jest specjalną głowicą, która wyposażona jest w ruchome rolki. najwięcej czasu poświęca się okolicom w których pojawił się cellulit. Rolki obracają się wokół własnej osi w różne strony. Na początku zasysają wybrany fałd skóry, a następnie dokładnie ją masują. Taki masaż znacznie poprawia krążenie krwi , przepycha limfę.


Roztwór o działaniu antycellulitowym, wykazuje działąnie nawilżające oraz wspomaga naprawę tkanek dotkniętych cellulitem


Zabieg polegający na wstrzyknięciach toksyny botulinowej jest bezpiecznym i niezwykle skutecznym sposobem w walce z nadmierną potliwością pach, dłoni, stóp i twarzy.


Drenaż limfatyczny LYMPHASTIM to nowoczesna i skuteczna metoda masażu, która pobudza naturalne krążenie limfy.