Luksusowe kuracje przeciwstarzeniowe to propozycje firmy Mesoestetic, specjalisty w tworzeniu zaawansowanych technologicznie i bezpiecznych w stosowaniu preparatów wykorzystywanych w zabiegach medycyny estetycznej. Firma ta zyskała opinię referencyjnej firmy w sektorze medycyny estetycznej dzięki ciągłemu dążeniu do udoskonalania produktów, stałemu rozwojowi i licznym innowacjom. Firma opracowała szereg produktów najwyższej jakości potwierdzonej badaniami naukowymi. Dobierzemy zabieg idealny dla Twojej skóry.  
 mesoestetic

Zabieg ENERGY C 

Wskazania do zabiegu:

- urtata jędrności skóry/ opadający owal twarzy

- skóra dojrzała

- zmarszczki

- skóra wymagająca szybkiej regeneracji

- skóra pozbawiona blasku i kolorytu 

Energy C to intensywna, profesjonalna kuracja rozświetlająca do twarzy i szyi. Kuracja Energy C jest idelana dla każdego rodzaju skóry z fotouszkodzeniami (spowodowanymi promieniowaniem słonecznym), zniszczonej, matowej i odwodnionej wskutek palenia papierosów, nieodpowiedniej diety czy stresu. Z upływem czasu dochodzi do utraty elastyczności, zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki. Energy C to linia preparatów z witaminą C stworzona w odpowiedzi na pierwsze oznaki starzenia się skóry, zawierająca preparaty o silnym działaniu rewitalizującym i antyoksydacyjnym.

Podwójne działanie przeciwrodnikowe:
Energy C skutecznie neutralizuje wolne rodniki i stymuluje naturalną regenerację skóry.

Ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB:
dzięki właściwością przeciwzapalnym Energy C redukuje szkodliwy wpływ promieniowania UVA/UVB, zapobiega fotouszkodzeniom i zmniejsza rumień posłoneczny.

Działanie rozjaśniające:
Energy C rozjaśnia i rozświetla koloryt skóry, chroni przed powstawaniem przebarwień.

Działanie przeciwzmarszczkowe, redukcja oznak fotostarzenia:
Energy C stymuluje produkcję kolagenu, poprawia poziom nawilżenia skóry, wykazuje kompleksowe działanie rewitalizujące.
 

Zabieg Radiance DNA

Wskazania do zabiegu: 

- głębokie marszczki,

- utrata gestości skóry,

- opadający owal twarzy.

Radiance DNA – kompleksowa kuracja intensywnie odmładzająca, odwraca zmiany w DNA komórek. Kuracja Mesoestetic DNA Radiance stymuluje aktywność genów odpowiedzialnych za naprawę ludzkiego DNA i uniemożliwia negatywne zmiany, spowalniając tym samym procesy starzenia. Dlatego zmniejsza szkody wyrządzone przez promieniowanie UV i poprawia jakość tkanek i ich wygląd, zapobiega też powstawaniu zmarszczek.

- Głęboko odbudowuje, zagęszcza i odmładza skórę.

- Modeluje kontur twarzy.

- Stymuluje metabolizm komórek skóry. 

- Daje natychmiastowy efekt poprawy napięcia skóry.

- Modeluje kontur twarzy i skutecznie zmniejsza zmarszczki.

- Działa intensywnie przeciwstarzeniowo.

- Znacząco poprawia napięcie skóry.

- Pobudza produkcję kolagenu i wzmacnia macierz skóry właściwej, przywracając prawidłowe połączenie pomiędzy naskórkiem a skórą właściwą.

- Zagęszcza skórę i przywraca owal twarzy, skóra staje się grubsza, a zmarszczki wyraźnie wygładzone.Tkanki naskórka stają się grubsze, bardziej gęste oraz odporne na czynniki zewnętrzne. DNA Radiance stymuluje wzrost jakości i ilości kolagenu oraz elastyny.

Kuracja DNA Radiance neutralizuje wolne rodniki oraz opóźnia proces starzenia się skóry.

Zabieg można wykonać bezpośrednio przed okazjonalnym wyjściem. Doskonale sprawdza się gdy musimy wyglądać szczególnie wyjątkowo. Liftingujący efekt po zabiegu utrzymuje się przez kilka dni, natomiast nawilżenie i rozjaśnienie skóry pozostaje na dłuższy okres.

Kuracja Radiance DNA doskonale sprawdza się zarówno u osób młodych jak i z dojrzałą skórą.

 

Zabieg Collagen 360 *

Wskazania do zabiegu :
-skóra wiotka,wymagająca zagęszczenia i ujędrnienia
-zmarszczki

Collagen 360* to pierwsza, kompleksowa kuracja intensywnie ujędrniająca przeznaczona do zwalczania objawów starzenia się skóry ( utrata elastyczności i jędrności, zmarszczki, utrata owalu twarzy). Intensywnie stymuluje syntezę kolagenu dostarczając wysoko stężony wzbogacony morski kolagen.

Kolagen to najliczniej występująca w skórze proteina, jest głównym składnikiem macierzy pozakomórkowej (stanowi naturalne rusztowanie dla skóry, zapewniając odpowiednie napięcie).

Głównym składnikiem w zabiegu jest kolagen morski, który jest w pełni kompatybilny z komórkami naszej skóry, dzięki czemu działa dwukierunkowo:

- dostarcza jednostek budulcowych- zawarte w nim aminokwasy są używane jako substraty w procesie tworzenia nowego kolagenu

-stymuluje komórki biorące udział w syntezie kolagenu

Efekty zabiegu:

- Poprawa elastyczności skóry

- zwiększenie gęstości skóry

- napięcie

- ujedrnienie

- pobudzenie do pracy elastyny i kolagenu

- poprawa owalu twarzy

 

Zabieg Stem Cell - komórki macierzyste 

Wskazania do zabiegu:
-regeneracja
-naprawa
-głębokie zmarszczki

Zabieg ma działanie regenerujące i rewitalizujące, które zawdzięcza wyciągom komórek macierzystych oraz czynnikom wzrostu.

Regeneruje skórę od wnętrza komórki. Przywraca równowagę hydrolipidową skóry, odpowiedni poziom nawodnienia oraz elastyczność, przyspiesza proces regeneracji- skóra staje się gładka, nawilżona i elastyczna.

Idealny zabieg dla cery z utratą jędrności skóry, wymagającej intensywnej regeneracji, spowolnienia procesów starzenia, działania silnie przeciwzmarszczkowego.

Cena zabiegów (Energy C, Radiance DNA, Collagen 360,  Stem Cell): 250 zł