klinika-fot
 
W dzisiejszych czasach trudno zapomnieć o swoim wizerunku. Potrzebujemy dbać o niego, każda z innych względów. Praca, mąż, koleżanki, własne poczucie estetyki i jeszcze wiele innych powodów. Wstajemy rano, zerkając w lustro każda z Nas marzy zobaczyć tam uśmiech i swoje piękno.
Każda z nas ma prawo być tą wyjątkową i jedyną w swojej urodzie i stylu. Każda czego innego oczekuje i co innego jest dla niej ważne. Swoją ocenę budujemy, każda w oparciu o inne parametry urody. Dla jednej z Nas ważna jest buzia bez zmarszczek, dla innej piękne policzki lub wydatne usta, jeszcze inna zwróci uwagę na kondycję cery lub zadbane dłonie. Naszych odsłon piękna i urody jest tyle, że trudno by było je wszystkie wymienić.
Zgodnie z tą ideą, że każda kobieta jest inna i setki są ich potrzeb, w odpowiedzi na ich problemy i na oczekiwania pracuje Klinika RENEW.

Powstała w 2013 roku jako wspólny projekt lekarzy specjalistów chcących wyjść naprzeciw oczekiwaniom coraz większej liczby pacjentów ceniących profesjonalizm i rzetelność w odniesieniu do usług medycznych z zakresu estetyki.


Dzięki posiadanemu doświadczeniu i umiejętnościom możemy zaoferować szeroki zakres procedur medycznych z zakresu ginekologii, dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii naczyniowej oraz kosmetologii.

Serdecznie zapraszamy !

 
 • lek. med. Dorota Kuryga - specjalista laryngologii Open or Close
   
 • lek. med. Marta Piaścik - specjalista dermatologii Open or Close

  Specjalista dermatologii i wenerologii

  Nr PWZ: 1865123

  Doświadczony specjalista i praktyk z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii i leczenia chorób skóry. 

   

  M.Piaścik

  Informacje ogólne – Specjalista dermatologii Marta Piaścik

  Lek. med  Marta Piaścik jest uznanym specjalistą w zakresie dermatologii i wenerologii. Studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku ukończyła w 2003 roku. Zawodowo była związana z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym im. J. Śniadeckiego w Białymstoku, Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym im. K. Dłuskiego oraz Poradnią Leczenia Owrzodzeń. Współtworzyła Klinikę Medycyny Estetycznej Renew.

  Wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie medycyny etsteycznej dr Piaścik zawdzięcza uczestnictwu w wielu renomowanych kursach i szkoleniach organizowanych zarówno w kraju jak i zagranicą. Do najważniejszych zaliczyć można „Zaawansowanie techniki iniekcji toksyny botulinowej. Zastosowanie kwasu hialuronowego w wypełnieniach estetycznych”, „Zastosowanie zabiegu Cosmelan w procesie depigmentacji skóry”, czy „Zabiegi odmładzające z użyciem wchłanianych nici SilhouetteSoft”. Ukończyła również kursy z zakresu wykorzystania laserów w dermatologii i kosmetologii (laser frakcyjny CO2, laser fotona Nd-yag, Er-Yag).

  Poznane techniki zabiegowe z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej dr Piaścik stosuje w swojej codziennej pracy z pacjentami.

  Osiągnięcia lekarza

  Lek.med. Marta Piaścik jest doświadczonym specjalistą i praktykiem. Jej profesjonalizm i wyjątkowe podejście do pacjentów są jej ogromnym atutem. Jej wiedza i umiejętności były wielokrotnie doceniane. Jest zapraszana w charakterze wykładowcy na krajowe i międzynarodowe kongresy naukowe. Autorka i współautorka wielu publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii. Od 2013 roku uczestniczy w projektach naukowo-badawczych dotyczących problematyki łuszczycy.

  Jest członkiem towarzystw naukowych: Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Europeau Academy of Dermatology and Venerology.

  Zabiegi, w których specjalizuje się lek.med. Marta Piaścik

  Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych dr Piaścik jest leczenie trądziku, łuszczycy, laseroterapia w praktyce dermatologicznej

   

  Certyfikaty i dyplomy

  certyfikat-uczestnictwa-dr-m-piascik-w-szkoleniu-zastosowanie-zabiegu-cosmelan-w-terapii-depigmentacyjnej-skory 20416 h800certyfikat-uczestnictwa-dr-m-piascik-w-kursie-allergan-poswieconym-medycynie-estetycznej-twarzy 20414 h800
  certyfikat-uczestnictwa-dr-m-piascik-w-kursie-z-zakresu-stosowania-preparatu-restylane 20410 h800         certyfikat-uczestnictwa-dr-m-piascik-w-szkoleniu-zaawansowane-techniki-iniekcji-toksyny-botulinowej-oraz-zastosowanie-kwasu-hialuronowego-w-wypelniaczach-estetycznych 20413 h800 
  certyfikat-uczestnictwa-dr-m-piascik-w-szkoleniu-w-zakresie-stosowanie-laseru-co2 20411 h800
  certyfikat-uczestnictwa-dr-m-piascik-w-szkoleniu-zabiegi-odmladzajace-z-uzyciem-wchlanialnych-nici-silhouette-soft 20412 800  certyfikat-uczestnictwa-dr-m-piascik-w-szkoleniu-z-zaawansowanych-technik-stosowania-wypelniacza-dermatologicznego-do-korekcji-tkanki-miekkiej-redensity-ii 20415 800
   
   
    
 • dr n. med. Małgorzata Szterling-Jaworowska - specjalista dermatologii i medycyny estetycznej Open or Close

  SPECJALISTA DERMATOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

  Nr PWZ: 2293170

  Specjalista w wykonywaniu zabiegów z użyciem toksyny botulinowej (botox) oraz wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego.

  Szterling-Jaworowska resized

  Informacje ogólne - Dr n. med. Małgorzata Szterling-Jaworowska

  Dr n. med. Małgorzata Szterling-Jaworowska jest specjalistą dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku ukończyła w 2006 roku. Medycyną estetyczną zajęła się tuż po uzyskaniu tytułu lekarza. Zawodowo związana była początkowo z Oddziałem Dermatologii i Wenerologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. K. Dłuskiego w Białymstoku, a następnie z Poradnią Dermatologiczno-Wenerologiczną i Oddziałem Dziennego Pobytu gdzie doskonaliła umiejętności związane z zabiegami dermatochirurgicznymi. Aktualnie pracuje na stanowisku starszego asystenta w Klinice Dermatologii i Wenerologii USK w Białymstoku oraz jako pracownik naukowo-dydaktyczny UMB ucząc przyszłe pokolenia lekarzy.

  Osiągnięcia zawodowe

  Autorka i współautorka wielu publikacji naukowych polskich i zagranicznych. Uczestniczy w szkoleniach oraz zjazdach polskich i zagranicznych towarzystw dermatologicznych i medycyny estetycznej. Posiada praktykę zarówno w lecznictwie szpitalnym, jak i w otwartym. W praktyce zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry głównie wieku dziecięcego jak i osób dorosłych, dermatochirurgią, laseroterapią i medycyną estetyczną (od 2009 r. prowadzi Prywatny Gabinet Dermatologiczny i Medycyny Estetycznej w Łomży). Posiada liczne certyfikaty uprawniające do wykonywania zabiegów estetycznych. Jest członkiem zarządu Oddziału Białostockiego Polskiego Towarzystwo Dermatologicznego.

  Zabiegi, w których specjalizuje się Dr Małgorzata Szterling-Jaworowska

  Pani Doktor jest niekwestionowanym specjalistą w wykonywaniu zabiegów z użyciem toksyny botulinowej oraz wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego (m.in. wygładzanie zmarszczek, modelowanie konturów twarzy, zabiegi volumetryczne i powiększanie ust).  

  Znajomość języków: polski, angielski.

  Certyfikaty i dyplomy 

  19-11.2015  18-11.2015  15-3.2015
  16-5.2015   17-11.2015 12-10.2014
   14-2.2015 13-10.2014  11-5.2012
  10-4.2012  9-2.2012  7-5.2011
  6-9.2009  5-9.2009  4-6.2009
  3-3.2009 2-4.2008
   
 • dr Janusz Jaworowski - Specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej Open or Close

   

  SPECJALISTA CHIRURGII PLASTYCZNEJ I OGÓLNEJ

  Wybitny specjalista chirurgii plastycznej, ogólnej i onkologicznej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem klinicznym. Specjalizuje się w najbardziej skomplikowanych operacjach rekonstrukcyjnych z zastosowaniem mikrochirurgicznych płatów tkankowych zarówno u dorosłych, jak i u dzieci.
   

  jjaworowski

   

   

  Informacje ogólne – Specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej Dr Janusz Jaworowski 

  Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (1995). Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Praskiego, gdzie uzyskał specjalizację pierwszego i drugiego stopnia z chirurgii ogólnej. Równolegle pracował w Centrum Onkologii w Warszawie, w Klinice Nowotworów Głowy i Szyi. Specjalizował się w wykonywaniu szczególnie trudnych operacji rekonstrukcji, z użyciem technik mikrochirurgicznych płatów tkankowych przy odtwarzaniu rozległych okaleczeń onkologicznych. Staże w renomowanych ośrodkach polskich i zagranicznych (w tym Memorial Sloan-Kettering New York) pozwoliły mu poszerzyć zakres umiejętności w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej. Dziś pracuje jako asystent w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej SPSK im. Prof. W. Orłowskiego CMKP w Warszawie. Dodatkowo zajmuje się pracą naukowo-badawczą w Centrum Onkologii w Warszawie, w Zakładzie Inżynierii Komórkowej, prowadząc część medyczną ogólnopolskiego autorskiego projektu badawczego „BioImplant”, który w przyszłości ułatwi operacje rekonstrukcyjne u pacjentów onkologicznych.

   

  Osiągnięcia lekarza

  Dr Jaworowski jest autorem ponad 40 publikacji naukowych dotyczących chirurgii rekonstrukcyjnej i jakości życia pacjentów. Swoje zainteresowania pogłębia, biorąc udział w światowych konferencjach i zjazdach naukowych, gdzie wielokrotnie prezentuje wyniki własnych badań.  

  Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (IPRAS) Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej (PTCHO), Towarzystwa Chirurgów Polskich(TCHP). Nauczyciel akademicki w zakresie chirurgii plastycznej w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

  Wykładowca z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

  Autor i główny wykładowca nowatorskiego projektu naukowo-szkoleniowego dla lekarzy z zakresu mikrochirurgii rekonstrukcyjnej „Polska Akademia Mikrochirurgii”. 
  Uczestnik kilkudziesięciu kursów i szkoleń zagranicznych. Ponadto swoje umiejętności przekazuje jako aktywny uczestnik i wykładowca czołowych światowych kongresów naukowych z zakresu chirurgii plastycznej (IPRAS), rekonstrukcyjnej i estetycznej, chirurgii onkologicznej (ESSO, ASCO). Autor licznych publikacji i wystąpień naukowych na temat chirurgii plastycznej i estetycznej.


  Zabiegi, w których specjalizuje się dr Janusz Jaworowski

  Specjalizuje się w wykonywaniu operacji w pełnym zakresie chirurgii plastycznej, w tym najbardziej skomplikowanych operacji rekonstrukcji z zastosowaniem mikrochirurgicznych płatów tkankowych. Głównymi obszarami działalności leczniczej dra Jaworowskiego jest chirurgia plastyczna twarzy i szyi, chirurgia plastyczna piersi i powłok ciała oraz chirurgia onkologiczna. Szczególne zainteresowanie dra Jaworowskiego budzi jakość życia pacjentów po leczeniu, dlatego też stale poszerza swą wiedzę w zakresie inżynierii komórkowej i nanotechnologii w leczeniu rekonstrukcyjnym, terapii w chirurgii estetycznej z zastosowaniem laserów oraz wykorzystania przeszczepów tłuszczu i komórek macierzystych w celu poprawy wyniku estetycznego.

  Znajomość języków: angielski, rosyjski

  Więcej o badaniach i osiągnięciach doktora Janusza Jaworowskiego przeczytacie Państwo na jego oficjalnej stronie – jjaworowski.pl

   

   

 • dr n. med. Marzanna Oksiuta - specjalista chirurgii dziecięcej Open or Close

  Specjalista chirurgii dziecięcej

  Specjalista i doświadczony praktyk z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej.
   

  Informacje ogólne – dr Marzanna Oksiuta

  Marzanna Oksiuta to doświadczony chirurg dziecięcy z ponad 25 letnim stażem pracy. W 2000 roku Jest cenionym specjalistą i doświadczonym praktykiem. Zawodowo związana z Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalem Klinicznym w Białymstoku.

  Zainteresowania dr Oksiuty to również medycyna estetyczna, a przede wszystkim aplikacja bio-wchłanialnych nici Silhouette-Soft.

  Poznane techniki zabiegowe z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej dr Oksiuta wykorzystuje w swojej codziennej pracy z pacjentami.

  Zabiegi, w których specjalizuje się dr Marzanna Oksiuta

  Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych dr Oksiuty jest leczenie naczyniaków wczesnodziecięcych oraz zabiegi z wykorzystaniem bio-wchłanialnych nici Silhouette-Soft.

  Dr Oksiuta wykonuje również szereg podstawowych zabiegów z zakresu chirurgii, np. zabiegi polegające na wyłuszczaniu kaszaków lub cyst, leczenie wrastających paznokci, czy pobranie wycinka ze zmiany skórnej lub błony śluzowej.

  znajomość języków: polski, rosyjski, angielski

   

 • dr n. med. Romuald Piaścik - specjalista ginekologii i położnictwa Open or Close
   
 • lek. med. Dominik Masny - specjalista dermatologii i wenerologii Open or Close

  SPECJALISTA DERMATOLOGII I WENEROLOGII

  Nr PWZ: 1753829

  Specjalista z zakresu leczenia chorób skóry. Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne. 

   

  INFORMACJE OGÓLNE – Dominik Masny

  Dominik Masny jest uznanym specjalistą w zakresie dermatologii i wenerologii. Studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku ukończył w 2003 roku. Zawodowo związany początkowo z Oddziałem Dermatologii i Wenerologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. K. Dłuskiego w Białymstoku, a następnie z Poradnią Dermatologiczno-Wenerologiczną. Aktualnie pracuje na stanowisku starszego asystenta w Poradni Dermatologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

  Praca z pacjentem jest jego największym wyzwaniem i pasją. Ma wyjątkowy kontakt z pacjentami i indywidualne podejście do ich potrzeb i problemów. Swoją pasję realizuje w codziennej pracy z pacjentami zarówno z problemami dermatologicznymi jak i wenerologicznymi.

  Współautor publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii. Od 2013 roku uczestniczy w projektach naukowo-badawczych dotyczących problematyki łuszczycy.

  Jest członkiem towarzystw naukowych: Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, European Academy of Dermatology and Venerology.

  Znajomość języków: polski, angielski

   

 • lek. med. Marta Koper - specjalista dermatologii i wenerologii Open or Close
   Marta Koper

  Marta Koper, lek. medycyny, specjalista w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

  Specjalistka i praktyk w zakresie chorób przenoszonych droga płciową i dermatologii. W latach 2003-2009 studiowała na kierunku lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od 2011 r. jest związana z Ośrodkiem Diagnostyczno-Badawczym Chorób Przenoszonych Drogą Płciową.

  W trakcie specjalizacji uczestniczyła w wielu kursach krajowych i zagranicznych z zakresu dermatologii ogólnej, m.in. organizowanych przez EADV (European Academy of Dermatology and Venereology), „European Master Class in Sexually Transmitted Infections” w Wiedniu, oragnizowanym przez IUSTI (International Union Against Sexually Transmitted Infections), a także w szkoleniach dotyczących leczenia i diagnostyki rzeżączki w Laboratorium Referencyjnym Światowej Organizacji Zdrowa w Orebro, w Szwecji.

  Jest autorem i współautorem prac opublikowanych w krajowych i międzynarodowych czasopismach naukowych dotyczących chorób przenoszonych drogą płciową.

  Od 2015 roku jest członkiem EADV, a od 2013 roku sekretarzem Sekcji Wenerologicznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

  W codziennej pracy zajmuje się pacjentami z dolegliwościami układu moczowo-płciowego oraz chorobami przenoszonymi drogą płciową. Posiada też duże doświadczenie w zakresie dermatologii klinicznej i laseroterapii.

 • mgr Bogumiła Redlarska - kosmetolog, trycholog Open or Close

  Bogumiła Redlarska, magister kosmetologii, trycholog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

  Na Uniwersytecie pracowała na hodowlach komórek fibroblastów skóry ludzkiej, badając wpływ różnych czynników na proces starzenia się skóry, czego rezultatem było napisanie pracy na temat ,,Wpływ saponiny z kory mydłokrzewu na proliferację fibroblastów skóry ludzkiej". Poza zabiegami z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej zajmuje się trychologią, czyli dziedziną nauki dotyczącą problematyki skóry głowy.

  Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i pokazach z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Współpracuje z dermatologiem, dzięki czemu jest w stanie zaproponować pacjentowi jak najlepszą terapię.

   
   
   IMG 0132
   
  aa
   
   
  ss
   
   
 
 

 

 

 

 

Współpracujemy z producentami innowacyjnych, profesjonalnych dermokosmetyków! 

iSCLINICALlogo           meso logo     Restylane L RGB