16 najpiękniejszych mieszkanek województwa podlaskiego startujących w konkursie Miss Podlasia 2016 przez trzy dni były pod specjalistyczną opieką kliniki medycyny estetycznej Renew w Białymstoku. Klinika była nie tylko sponsorem konkursu ale przede wszystkim partnerem technicznym wydarzenia.
 
 

Choć z uwagi na nietuzinkową i ponadprzeciętną urodę tegorocznych pretendentek do tytułu, wydaje się to wręcz niemożliwe, ale wszystkie uczestniczki, w ciągu trzech dni – od środy do piątku - przeszły konsultacje z lekarzem medycyny estetycznej, który zadbał o właściwy dobór środków oraz metod mających na celu przygotowanie pań do specjalnej sesji fotograficznej.
 
Sesja zdjęciowa, podczas której panie prezentowały się w kostiumach kąpielowych, odbyła się w ostatnią sobotę. Może się więc wydawać, że kilka dni przygotowań to niewiele. Jednak, Katarzyna Gogga, przedstawicielka Renew Clinic wyjaśnia, że okres dwóch – trzech dni przed tak ważnym wydarzeniem, to idealny moment na poddanie pań specjalnemu zabiegowi Cryolift.
 
- Cryolift to nowoczesna i bezpieczna metoda wykorzystująca krioterapię. Nazywana jest też elektroniczną kostką lodu. Wykorzystywany do tego celu specjalny aparat generuje prąd o odpowiednim natężeniu, który w efekcie emituje zimno bezpośrednio oddziałujące na tkanki. Zabieg jest bezbolesny, bezpieczny i nie wiąże się z jakimkolwiek dyskomfortem – tłumaczy specjalistka kosmetolog Bogumiła Redlarska.
 
Dzięki temu substancje aktywne wchodzące w skład specjalnego preparatu stosowanego podczas tego rodzaju liftingu, wnikają głębiej w skórę sprawiając, że cera odzyskuje blask, jędrność i elastyczność.
 
- Efekty są natychmiastowe. Zabieg jest szczególnie polecany paniom przygotowującym się do wyjątkowych wydarzeń, podczas których chcą wyglądać idealnie i czuć się szczególnie pięknie. Zatem to metoda, która idealnie sprawdziła się w przypadku tegorocznych kandydatek do tytułu Miss Polonia szykujących się do wymagającej sesji fotograficznej - przekonuje.
 
Katarzyna Gogga z Renew zaznacza, że Cryolift to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów z zakresu nieinwazyjnej medycyny estetycznej, na który chętnie decydują się gwiazdy i celebrytki przed każdym eventem z udziałem fotoreporterów.
 
- Cryolift zapewnia nie tylko natychmiastowe i widoczne efekty, ale również poprawia samopoczucie i samoocenę każdej kobiety, która mu się poddała – dodaje.