Zapraszamy do zapoznania się z materiałem wyemitowanym 10 maja w głównym wydaniu Faktów TVN z udziałem specjalistów z Renew Clinic.
 


Rak skóry to najczęściej występujący nowotwór na świecie. Co ważne, jest wyleczalny, pod warunkiem odpowiednio wczesnej diagnostyki. Stąd tak ważne jest regularne badanie znamion. W poniedziałek 16 maja będzie można zrobić to za darmo m.in. w Renew Clinic w Białymstoku. Placówka bierze udział w dorocznej, europejskiej akcji profilaktyki raka skóry - Euromelanoma 2016.
 


 Tej kobiety nie trzeba bliżej przedstawiać. To pochodząca z Białegostoku aktorka filmowa, telewizyjna, teatralna i wokalistka. Można ją było podziwiać w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym ostatecznie uplasowała się na podium. Warto przy tym dodać, że Monika Dryl  - bo o niej mowa - wygraną przekazała na rzecz białostockiej Fundacji „Pomóż Im”, prowadzącej jedyne w regionie domowe Hospicjum dla Dzieci.
 


 
16 najpiękniejszych mieszkanek województwa podlaskiego startujących w konkursie Miss Podlasia 2016 przez trzy dni były pod specjalistyczną opieką kliniki medycyny estetycznej Renew w Białymstoku. Klinika była nie tylko sponsorem konkursu ale przede wszystkim partnerem technicznym wydarzenia.
 


 
Na co dzień pochłonięte pracą, domem i tysiącem spraw do załatwienia. W ciągłym biegu, z kalendarzem w ręku i telefonem przy uchu. Mowa o nowoczesnych Białostoczankach, które – podobnie jak kobiety w całej Polsce i wielu krajach świata – 8 marca obchodziły swoje święto. Z tej okazji klinika Renew zaprosiła je do wspólnego celebrowania tego szczególnego dnia.
 


"PROJEKT KOBIETA ” powstał z potrzeby serca, dzielenia się z innymi kobietami – wiedzą, doświadczeniem i inspiracją, pięknem. Razem z organizatorami Konferencji wierzymy, że w każdej kobiecie drzemie ogromny potencjał i czasem wystarczy impuls, aby rozpocząć dbanie o siebie, swój rozwój i życie. 
Nie mogło nas tam zabraknąć!